19 dubna, 2017

Člen první pomoci

Délka kurzu:

80 hodin

Podmínky pro uchazeče:

Věk nad 18 let, ukončené základní vzdělání, čistý trestní rejstřík.

Absolvováním kurzu získáte:

Základy anatomie a fyziologie lidského těla. Poskytování první pomoci, péče o nemocné, hygiena,  epidemiologie, bezpečnost práce. Cílem akreditovaného programu je připravit kvalifikované pracovníky  v zajištění první pomoci – nejen jako poskytovatele, ale i vyučující ve firmách, školách a autoškolách. V kurzu je kladen velký důraz na praktické nácviky s figurínami, automatickýcm extermím defibrilátorem, dále nácvik obvazových technik a praci s dlahami.

Zakončení kurzu:

Kurz je ukončen písemným testem a praktickou zkouškou. Absolvent obdrží celostátní osvědčení o rekvalifikaci. Důležitá informace: dle zákona 247/200 Sb. a § 22 mohou absolventi rekvalifikačního kurzu „Člen první pomoci” v délce 80 hodin vyučovat zdravotnickou přípravu a provádět praktický výcvik v poskytování první pomoci. Tohoto využívají například pracovníci autoškol, kteří si po absolvování kurzu, již nemusí najímat cizí firmy a učí si první pomoc sami.

Termíny rekvalifikačního kurzu:

Připravujeme…

Místo konání kurzu:

Dexon Office Park, Hasičská 551/52, 700 30 Ostrava – Hrabůvka (v případě většího počtu zájemců celá ČR).

Cena kurzu:

9330,-Kč (kurz je osvobozen od DPH)

Poznámka:

Spolupráce s Úřady práce (ÚP) je samozřejmostí.  Máte-li zájem o úhradu kurzu přes ÚP volejte 736 276 938 nebo pište na e-mail: jana.malaskova@email.cz

 Přihlášení: